SUPA24
Altro
Altro
Altro
21 000 Kč
(457 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
46 mq
Praha 4
Guarnizione

camera da letto2
piatto46 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme Vám k nájmu byt po kompletní rekonstrukci o velikosti 2+kk, 46m2, ul. Hráského, Praha 4. Byt se nachází v 6. patře panelového domu s výtahem...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Praha 4

Servizi civici

Reality Pomazal - Marek Pomazal

Reality Pomazal