SUPA24
Altro
Altro
Altro
26 100 Kč
(842 Kč / mq)
Contratto di locazione
1
1
31 mq
Na Bitevní pláni, Praha 4
Guarnizione

camera da letto1
piatto31 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k pronájmu zcela nový, plně vybavený byt 1+1 s podlahovou plochou 31,8 m², situovaný ve 3.NP moderního rezidenčního projektu NBP Living v Pra...

Altro
Età dell'offerta: 5giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

Na Bitevní pláni, Praha 4

Servizi civici

Maria Kopřivová

Maria Kopřivová