SUPA24
Altro
Altro
Altro
16 995 Kč
(515 Kč / mq)
Contratto di locazione
1
1
33 mq
Mariánská, Praha 4
Guarnizione

camera da letto1
piatto33 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Chtěli byste bydlet ve zbrusu novém bytě situovaném v nejvyšším patře úspěšného developerského projektu SIJA Kamýk? Mít výhled, prostorný balkon, velk...

Altro
Età dell'offerta: 37giorni
Aggiornato: 13giorni

Località

Mariánská, Praha 4

Servizi civici

NRK - realitní kancelář s.r.o.

Jakub Němec