SUPA24
Altro
Altro
Altro
23 500 Kč
(573 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
41 mq
Perucká, Praha 2
Guarnizione

camera da letto2
piatto41 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Pronájem moderního bytu v blízkosti centra Prahy: ideální pro jednotlivce, pár nebo kancelář.

Hledáte útulné a praktické bydlení s výbornou dostupno...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Perucká, Praha 2

Servizi civici

QARA s.r.o.

Jan Heyrovský