SUPA24
Altro
Altro
Altro
13 000 Kč
(867 Kč / mq)
Contratto di locazione
Atipico
1
15 mq
Bratří Venclíků, Praha 14
Guarnizione

camera da lettoatypical
piatto15 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Pronájem lůžka v pokoji na Praze 9. Vybavení dle fotografii. WC, koupelna a kuchyně společné,
Pro více informací kontaktujte makléře. Ev. číslo: 6548...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Bratří Venclíků, Praha 14

Servizi civici

DůmRealit

Petra Bílková