SUPA24
Altro
Altro
Altro
9 000 Kč
(563 Kč / mq)
Contratto di locazione
Atipico
1
16 mq
Pilská, Praha 14
Guarnizione

camera da lettoatypical
piatto16 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Pronájem pokoje 16m² na Praze 14 Hostavice . Pokoj je vybaven postelí, stolkem, skříní, lednicí. Ve společných prostorách pro 5 samostatných pokojů j...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Pilská, Praha 14

Servizi civici

DůmRealit

Petra Bílková