SUPA24
Altro
Altro
Altro
25 000 Kč
(325 Kč / mq)
Contratto di locazione
4
1
77 mq
Božetická, Praha 12
Guarnizione

camera da letto4
piatto77 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Pronájem prostorného a prakticky řešeného družstevního bytu, 4+kk o celkové ploše 72 m2 + 5 m2 lodžie.
Byt se nachází v 3. N.P. s výtahem v klidné čas...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Božetická, Praha 12

Servizi civici

FARAON reality, s.r.o.

Faraon Reality s.r.o.