SUPA24
Altro
Altro
Altro
11 500 Kč
(548 Kč / mq)
Contratto di locazione
1
1
21 mq
U Hráze, Praha 10
Guarnizione

camera da letto1
piatto21 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Hledáte příjemné bydlení v docházkové vzdálenosti od metra? Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+kk o velikosti 21,25 m ve vyhledávané lokalitě Prahy...

Gas
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

U Hráze, Praha 10

Servizi civici

QARA s.r.o.

Ing. David Přikryl