SUPA24
Altro
Altro
Altro
25 900 Kč
(411 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
63 mq
Praha 10
Guarnizione

camera da letto2
piatto63 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

V zastoupení majitele Vám nabízím k pronájmu velmi pěkný byt s prostornou terasou a velkou zasklenou lodžií o dispozici 2+kk, nacházející se ve 4. pat...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Praha 10

Servizi civici

QARA s.r.o.

Dominik Klapka