SUPA24
Altro
Altro
Altro
13 500 Kč
(375 Kč / mq)
Contratto di locazione
1
1
36 mq
Praha 10
Guarnizione

camera da letto1
piatto36 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme Vám k pronájmu ( od 1.6..2026 prohlídka bytu a možná rezervace ihned ) velmi pěkný byt v novostavbě o velikosti 1+kk/B, 36m2, ul. Bratislavsk...

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Praha 10

Servizi civici

Reality Pomazal - Marek Pomazal

Reality Pomazal