SUPA24
Altro
Altro
Altro
32 900 Kč
(263 Kč / mq)
Contratto di locazione
3
1
125 mq
Navrátilova, Praha 1
Guarnizione

camera da letto3
piatto125 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Luxusní zrekonstruovaný byt 3+kk 125 m2 s balkon 8 m2, ve 3. patře cihlového domu s výtahem. Nezařízeno s vybavenou kuchyní, vestavěná lednice, pračka...

Non arredato
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Navrátilova, Praha 1

Servizi civici

QARA s.r.o.

Jan Brunner