SUPA24
Altro
Altro
Altro
10 000 Kč
(204 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
49 mq
Postřelmov
Guarnizione

camera da letto2
piatto49 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1 v Postřelmově na Nové ulici.
Díky své poloze nabízí klid a soukromí.
Je bezbariérový o výměře 49 m2, v přízemí...

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Postřelmov

Servizi civici

STING-REAL spol. s r. o.

Vladimíra Schetler, DiS.