SUPA24
Altro
Altro
Altro
13 900 Kč
(240 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
58 mq
Studentská, Plzeň
Guarnizione

camera da letto2
piatto58 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pronájem velmi pěkného a prostorného bytu 2+kk s balkonem v žádané lokalitě Plzně. Byt o celkové rozloze 58,7 m2 ...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 7giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Studentská, Plzeň

Servizi civici

Dirmax Reality s.r.o.

Ing. Šárka Kotrlíková