SUPA24
Altro
Altro
Altro
13 900 Kč
(248 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
56 mq
Žlutická, Plzeň
Guarnizione

camera da letto2
piatto56 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pronájem zcela nového a velice moderního bytu 2+kk o podlahové ploše 47m2 + velká, zastřešená terasa 9m2. Byt je ...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Žlutická, Plzeň

Servizi civici

Dirmax Reality s.r.o.

Lukáš Mičola