SUPA24
Altro
Altro
Altro
14 500 Kč
(296 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
49 mq
Bezdíčkova, Pardubice
Guarnizione

camera da letto2
piatto49 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízím vám k pronájmu byt 2+1, který je umístěn v 3. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem v ulici Bezdíčkova 1548. Byt se zděným jádrem o celko...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Bezdíčkova, Pardubice

Servizi civici

ID reality, spol. s r.o.

Ing. Jan Jírek