SUPA24
Altro
Altro
Altro
13 500 Kč
(329 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
41 mq
Kmochova, Olomouc
Guarnizione

camera da letto2
piatto41 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Pronájem nového bytu o velikosti 2+KK bez balkónu v Olomouci - ul. Kmochova. Jedná se o byt v 1.p. cihlového domu bez výtahu. Bytová jednotka se prona...

Gas
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Kmochova, Olomouc

Servizi civici

Restart Reality s.r.o.

Eva Langerová