SUPA24
Altro
Altro
Altro
20 000 Kč
(213 Kč / mq)
Contratto di locazione
5
1
94 mq
Kamenice, Náchod
Guarnizione

camera da letto5
piatto94 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Jako jediný Vám nabízím jedinečné místo pro bydlení v samotném srdci Náchoda, kde máte město doslova na dlani, a přitom chcete prostor, který nabídne ...

Parzialmente arredato
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Kamenice, Náchod

Servizi civici

Tomáš Doležal

Tomáš Doležal