SUPA24
Altro
Altro
Altro
12 100 Kč
(220 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
55 mq
Maxe Švabinského, Most
Guarnizione

camera da letto2
piatto55 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný prostorný a velmi slunný byt 2+1
o celkové výměře 55 m, situovaný v 6. NP, sedmipodlažního, pl...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Maxe Švabinského, Most

Servizi civici

RAZKA reality s.r.o.

Jitka Rejtharová