SUPA24
Altro
Altro
Altro
14 500 Kč
(199 Kč / mq)
Contratto di locazione
3
1
73 mq
nám. Kosmonautů, Mohelnice
Guarnizione

camera da letto3
piatto73 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt 3+1 o výměře 73 m², který prošel rekonstrukcí a nachází se v 7. patře panelového domu s výtahem. Byt je sit...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

nám. Kosmonautů, Mohelnice

Servizi civici

ProfitLine Reality & Finance

Petr Doleček