SUPA24
Altro
Altro
Altro
12 000 Kč
(188 Kč / mq)
Contratto di locazione
3
1
64 mq
Nová, Luka nad Jihlavou
Guarnizione

camera da letto3
piatto64 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Pro pár nebo i mladou rodinku máme k dlouhodobému pronájmu pěkný byt 3+1 v Lukách nad Jihlavou. Jedná se o byt ve druhém patře bytového domu. Luka jso...

Gas
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Nová, Luka nad Jihlavou

Servizi civici

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Petr Mašek