SUPA24
Altro
Altro
Altro
12 800 Kč
(191 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
67 mq
Dvořákova, Karlovy Vary
Guarnizione

camera da letto2
piatto67 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoCondizioni originali
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 s lodžií o výměře celkové podlahové plochy 67 m2. Byt je ve výborném, udržovaném stavu, součástí nájmu bytu je i jeho část...

Altro
Età dell'offerta: 13giorni
Aggiornato: 13giorni

Località

Dvořákova, Karlovy Vary
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REALMAN REALMAN

Ing. David Fusek - Dobrébydlení Trading s.r.o.