SUPA24
Altro
Altro
Altro
14 000 Kč
(255 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
55 mq
Nerudova, Hradec Kralovė
Guarnizione

camera da letto2
piatto55 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

K pronájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 55 m², který se nachází ve 3. nadzemním podlaží zděného domu v klidné části širšíh...

Gas
Età dell'offerta: 14giorni
Aggiornato: 14giorni

Località

Nerudova, Hradec Kralovė

Servizi civici

Vodehnal reality s.r.o.

Miroslav Vodehnal