SUPA24
Altro
Altro
Altro
11 500 Kč
(288 Kč / mq)
Contratto di locazione
2
1
40 mq
U Remízku, Hořovice
Guarnizione

camera da letto2
piatto40 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 2+kk, 40 m2 v ul. U Remízku. K bytu dále náleží komora na patře a sklepní kóje v 1.PP. Byt je vybaven...

Non arredato
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

U Remízku, Hořovice

Servizi civici

QARA s.r.o.

Ing. Markéta Soukupová