SUPA24
Altro
Altro
Altro
7 221 Kč
(380 Kč / mq)
Contratto di locazione
1
1
19 mq
Jiráskova, Chodov
Guarnizione

camera da letto1
piatto19 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovanou garsoniéru o výměře 19 m² v Chodově, ul. Jiráskova. Byt se nachází v 7. nadzemním podlaží panelového do...

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Jiráskova, Chodov

Servizi civici

KVK Reality s.r.o.

Miroslav Podivín