SUPA24
Altro
Altro
Altro
14 000 Kč
(389 Kč / mq)
Contratto di locazione
1
1
36 mq
Antonína Balšánka, Český Brod
Guarnizione

camera da letto1
piatto36 mq
bagni1
sollevare
parcheggio
statoNuova costruzione
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Dovoluji si Vám nabídnout tento krásně světlý a moderní byt 1+kk k pronájmu. Bytová jednotka o celkové užitné ploše 36 m2 se nachází v 1.NP v novostav...

Gas
Età dell'offerta: 9giorni
Aggiornato: 9giorni

Località

Antonína Balšánka, Český Brod

Servizi civici

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Matěj Hladík