SUPA24
Altro
Altro
Altro
4 500 Kč
(346 Kč / mq)
Contratto di locazione
1
1
13 mq
Řehořova, Brno
Guarnizione

camera da letto1
piatto13 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu soukromý, neprůchozí částečně vybavený pokoj ve sdíleném bytě 3+1 na adrese Řehořova 1104/48, Brno – Čer...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 9giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Řehořova, Brno

Servizi civici

JihoMoravská Realitní kancelář s.r.o.

Igor Kahánek