Popis ponuda
5
758 870 €
(9 729 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
מנחם ברש, ירושלים | القدس
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
78 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
À Har Homa, dans une rue calme et recherchée, cet appartement de 3 pièces offre une qualité de vie rare grâce à ses trois expositions lum...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
8dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
מנחם ברש, ירושלים | القدس
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.