SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
125 111 €
(2 720 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Arenal Grande

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Edificio a estrenar.
Apartamento de 1 dormitorio en venta en Centro.
Piso 11 al contrafrente con orientación oeste.

Ostalo
Dob ponude: 52dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Arenal Grande
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Arquibrokers

Slični oglasi

Slično u inozemstvu