SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
625 428 €
(10 783 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
58 m²
Bow Common Lane

spavaća sobaatypical
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

An immaculate south-west facing 7th floor apartment in phase one of the newly launched prestigious Bow Green developemnt. Bow Green boasts an enviabl...

Ostalo
Dob ponude: 494dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Bow Common Lane
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The London Broker

Slični oglasi

Slično u inozemstvu