Popis ponuda
5
5
5
357 381 €
(447 € / m²)
Prodaja
4
1
800 m²
Ordsall Lane
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
800 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
M5 Investment Apartments, A553For Investment Purposes Only – Minimum 35% Deposit Required M5 Investment Apartments is a brand-new residential developm...
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
491dana
Ažurirano:
491dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Ordsall Lane
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.