Popis ponuda
6
6
6
214 426 €
(477 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
450 m²
Forrest Street
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
450 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
L1 Hands Off Investments – Price Increase Imminent! A912 For Investment Purposes or Owner Occupiers Introducing The Mill, a stunning collection of...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
493dana
Ažurirano:
492dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Forrest Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.