SUPA24
202 519 €
(450 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
450 m²
Ludgate Hill

spavaća sobaatypical
stan450 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

B3 Investment Flat, A321For Investment Purposes or Owner Occupiers – Minimum 50% Deposit Required  A brand-new investment opportunity has entered the ...

Namješteno
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Ludgate Hill
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RW Invest

Slični oglasi

Slično u inozemstvu