SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
779 171 €
(12 986 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
60 m²
Egerton Gardens

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A bright one bedroom third floor flat with a lovely open aspect over Alexander Square to the front together and far-reaching views over Chelsea to th...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Egerton Gardens
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The London Broker

Slični oglasi

Slično u inozemstvu