SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
747 053 €
(14 941 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
York Road

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Set within The HiLight, a landmark riverside development in Battersea, this beautifully designed 1-bedroom apartment offers a rare opportunity to secu...

Ostalo
Dob ponude: 49dana
Ažurirano: 49dana

Lokaliteti

York Road
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Polarius International Real Estate Limited

Lee Michael HORAN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu