Popis ponuda
10
10
10
583 221 €
(1 200 € / m²)
Prodaja
2
1
486 m²
High Street
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
486 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
شقة فاخرة مكونة من غرفة نوم واحدة على بعد لحظات من محطة ويمبلدون | استثمار رئيسي في جنوب غرب لندن
اكتشف الحياة العصرية في لندن في ويمبلدون مع هذه ا...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
74dana
Ažurirano:
58dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
High Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.