SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
344 824 €
(7 663 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Archway

spavaća soba3
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prime Investment Opportunity: 1-Bedroom Apartment at Castlefield WharfA standout opportunity for savvy investors - this 1-bedroom, 1-bathroom apartmen...

Ostalo
Dob ponude: 324dana
Ažurirano: 96dana

Lokaliteti

Archway
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TK Property Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu