SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 690 000 €
(8 942 € / m²)
Prodaja
3
2+
189 m²
زعبيل 2

spavaća soba3
stan189 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury Apartments in DIFC Zabeel with Resort Style Amenities
Located in DIFC Zabeel, Dubai, these apartments are a part of the prestigious expansion o...

Kat:
2. kat od 25
Dob ponude: 80dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

زعبيل 2
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu