SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
473 218 €
(6 227 € / m²)
Prodaja
2
1
76 m²
تلال الإمارات

spavaća soba2
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Agua Residences – Luksusowe apartamenty nad wodą w sercu Dubaju. Agua Residences to prestiżowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany bezpośrednio nad wo...

Kat:
2. kat od 8
Dob ponude: 380dana
Ažurirano: 99dana

Lokaliteti

تلال الإمارات
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KORONA

Tomasz Makałus

Slični oglasi

Slično u inozemstvu