Popis ponuda
13
13
13
312 735 €
(4 009 € / m²)
Prodaja
2
1
78 m²
شارع الضُّباب, ربدان
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
78 m²
kupaonice
Skvělá investiční příležitost!
2kk, které vlastní soukromý bazén na balkóně. Není to sen, ale skutečnost.
Apartmán 2kk má rozlohu 78m2 a je mode...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Tuš kabina
Kuhinjski aparati
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Novogradnja
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
161dana
Ažurirano:
161dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
شارع الضُّباب, ربدان
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.