SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
509 686 €
(7 281 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
Port Rashid

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present this exceptional 1-bedroom apartment within a landmark waterfront residential development at Rashid Yachts & M...

Namješteno
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Port Rashid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu