SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
498 654 €
(7 124 € / m²)
Prodaja
2
2+
70 m²
ميناء راشد

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Step into Sera 2 by Emaar at Rashid Yachts & Marina—where contemporary elegance meets a refined, resort-style lifestyle. This limited collection of 1–...

Ostalo
Dob ponude: 259dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

ميناء راشد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu