SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
497 000 €
(6 903 € / m²)
Prodaja
1
1
72 m²
ميناء العرب

spavaća soba1
stan72 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vida Branded Apartments by Emaar with Marina Views in Mina Rashid
Mina Rashid is Dubai’s historic and rapidly developing waterfront district, renowne...

Kat:
1. kat od 22
Dob ponude: 240dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

ميناء العرب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu