SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
388 530 €
(7 771 € / m²)
Prodaja
2
2+
50 m²
الرملة

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق فاخرة مطلة على الواجهة البحرية بالتقسيط في جزيرة سينية
تُعد جزيرة سينية وجهة ساحلية خلابة في أم القيوين، وهي على وشك أن تصبح واحدة من أكثر مراكز ا...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledNamještenoOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiPrirodno svjetloModerni stilBojlerPerilica rubljaSigurnostDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijeKućni ljubimci dobrodošli

Namješteno
Dob ponude: 130dana
Ažurirano: 117dana

Lokaliteti

الرملة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu