SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 622 396 €
(8 112 € / m²)
Prodaja
4
2+
200 m²
المعمورة

spavaća soba4
stan200 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة على الواجهة البحرية بالتقسيط في جزيرة المرجان، رأس الخيمة
تقع الشقق الفاخرة في جزيرة المرجان في مكان مثالي على بعد دقائق فقط من منتجع جزيرة ...

Namješteno
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 491dana

Lokaliteti

المعمورة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu