SUPA24
Kuća i okolina; pogled, visoki stropovi
Balkon; pogled
Kuća i okolina; pogled
1 111 068 €
(11 820 € / m²)
Prodaja
3
2+
94 m²
المعمورة

spavaća soba3
stan94 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق واجهة بحرية بتصميم أنيق للبيع في رأس الخيمة
يقع هذا المشروع السكني الفاخر الذي يحمل علامة تجارية مرموقة في جزيرة المرجان برأس الخيمة، ويمتد على طو...

Ostalo
Dob ponude: 84dana
Ažurirano: 80dana

Lokaliteti

المعمورة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu