SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
285 100 €
(5 184 € / m²)
Prodaja
1
1
55 m²
المعمورة

spavaća soba1
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Predstavljamo potpuno namješten luksuzni 1BR stan od 55,88 m² za prodaju u prestižnom projektu Colibri Views by Major Developers, smještenom u samom s...

Ostalo
Dob ponude: 248dana
Ažurirano: 247dana

Lokaliteti

المعمورة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Camelia nekretnine

Ornela Šare

Slični oglasi

Slično u inozemstvu