SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
929 973 €
(3 720 € / m²)
Prodaja
2
1
250 m²
المعمورة

spavaća soba2
stan23 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

A NEW ICON OF ITALIAN ELEGANCE ON AL MARJAN ISLAND
Welcome to a world where the visionary artistry of Gianfranco Ferré meets the serene beauty of the ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakNamještenoModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 252dana
Ažurirano: 236dana

Lokaliteti

المعمورة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C

Slični oglasi

Slično u inozemstvu