SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 982 177 €
(13 215 € / m²)
Prodaja
4
2+
150 m²
المعمورة

spavaća soba4
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق ومنازل تاون هاوس فاخرة على شاطئ البحر في جزيرة المرجان
تقع جزيرة المرجان قبالة ساحل رأس الخيمة في الإمارات العربية المتحدة، وهي عبارة عن أرخبيل حص...

Ostalo
Dob ponude: 267dana
Ažurirano: 114dana

Lokaliteti

المعمورة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu