SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
617 484 €
(8 821 € / m²)
Prodaja
2
2+
70 m²
المعمورة

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق مفروشة بالكامل مع أقساط بعد التسليم في جزيرة المَرْجان
جزيرة المَرْجان هي أرخبيل صناعي يقع في رأس الخيمة، الإمارات العربية المتحدة، ويتكون من أربع...

Namješteno
Dob ponude: 371dana
Ažurirano: 49dana

Lokaliteti

المعمورة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu