SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
495 239 €
(6 114 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
الحمرة

spavaća soba3
stan81 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beach Residences at Siniya Island – Luksusowa harmonia natury i nowoczesności Beach Residences to prestiżowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany na m...

Kat:
5. kat od 9
Dob ponude: 358dana
Ažurirano: 107dana

Lokaliteti

الحمرة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KORONA

Tomasz Makałus

Slični oglasi

Slično u inozemstvu